Korduma kippuvad küsimused

Kes me oleme?

WiRK on veebipõhine suhtluskeskkond, mis viib kokku koristusteenuse soovijad ja pakkujad.

Mida me teeme?

Pakume võimaluse eraisikust koduomanikule leida endale lihtsalt ja mõistliku hinna eest kodukoristaja.

Kes on wirk.ee kasutajad?

WiRK.ee on mõeldud vaid eraisikutest koduomanikele.

Kuidas WiRK toimib?

Koduomanik sisestab oma kodukoristuse soovi wirk.ee lehele ja tasub koristuse eest tellimuse sisestamisel. Kodukoristajad saavad kodukoristusele kandideerida läbi oma GoWorkABit konto. Koduomanik valib kandideerijate seast välja temale kõige sobilikuma kodukoristaja ja lepib alustamise detailides kodukoristajaga kokku (kellaaeg, võtmete üleandmine jmt). Kui kodukoristus on vastavalt tingimustele tehtud, kannab WiRK.ee kodukoristajale tasu üle vastavalt kokkulepitud tingimustele.

Kuidas kandideerida kodukoristustele?

Kodukoristajad saavad näha tellimusi ja kandideerida neile läbi www.goworkabit.com (GWB) keskkonna. Pärast GWB keskkonnas konto loomist saad hakata otsima endale sobilikke kodukoristusi. WiRK kodukoristused kuvatakse Kodukoristuse nime all (vahendajaks Wirk Welldone OÜ).

Kes osutab koristusteenust?

Koristusteenust osutavad eraisikud. WiRK platvorm ega selle omanikettevõte Wirk Welldone OÜ ise koristusteenust ei osuta.

Kas ma saan ka ettevõttena WiRK.ee kaudu oma kontorisse või mujale koristajat leida?

WiRK vahendab vaid kodukoristajaid.

Millised on peamised soovitused kasutajatele?

Kindlasti soovitame kasutajatel (koduomanikel ja kodukoristajatel) alati omavahel suhelda nii oodatud tulemuste osas kui ka tehtud töö pärast üheskoos üle kontrollida. Nii saavutatakse meie kogemuse kohaselt kõigile parim tulemus.